Fjoralba Dizdari

 • Video/ Prezantuesja e motit në lidhje me zyrtarin e PD 

  Ish-Miss Universe Albania, Fjoralba Dizdari, prej pak ditësh është shfaqur në ekranin e ABC News si prezantuese e motit. Por përpara televizionit ajo ka një të shkuar si modele në Amerikë. Një vit më parë bukuroshja ishte ndër të paktët që morën pjesë në inaugurimin e Presidentit të ri...
 • KUSH VJEN PER DREKE? – EMISIONI 32

  Të ftuar: Fjoralba Dizdari dhe Arlinda Garuci...
 • RUDINA – LEDRI VULAJ; FJORALBA DIZDARI; KLEAN SHUQA!

  Të ftuar: Ledri Vulaj – Këngëtar Fjoralba Dizdari – Modele dhe Miss Universe Albania 2013 Klean Shuqja – Kampione e botës në shah Blitz për grupmoshën e vajzave 11 – vjeçare dhe Kampione Kombëtare e grupmoshës 12-vjeçare...
 • OPINION – FEMIJE NE KOHE TE NDRYSHME!

  Të ftuar: Neritan Ceka, Arlinda Dudaj, Gjergj Bojaxhi, Auron Tare, Fjodora Fjora, Denata Toce,  Fjoralba Dizdari, Arber Çepani Profesori Neritan Ceka, sonte, në studion e emisionit “Opinion” në një udhëtim përgjatë fëmijërisë ka treguar për fillimin e klasës së parë, gjetjen e dy murtajave te dera e shkollës, si...
 • OPINION – BESNIKERIA NE CIFT DHE TUNDIMI!

  Të ftuar: Albatros Rexha -Shkrimtar Gezim Tushi -Sociolog Edmond Tupja- Shkrimtar Rita Petro- Shkrimtare Fjoralba Dizdari – Miss Univers Denata Toçe – Psikologe Ylli Doçi – Pastor Hueyda Elsaied – Artiste “Besnikëria dhe tundimi në çift” ka qenë tema e mbrëmjes së djeshme në “Opinion”. Një temë për të...
Emisione