Floriana garo

 • OPINON – SHQIPERIA TE RRISH APO TE IKESH?

  Të ftuar: Flutura Acka, Gjergj Bojaxhi, Saimir Kodra, Floriana Garo, Blendi Salaj, Erka Çano Drejtuesi i emisionit investigativ ‘Stop’ në TV Klan, Saimir Kodra, ka deklaruar sonte një fakt dramatik në lidhje me nepotizmin që është instaluar në një nga universitetet publike në vend. Kodra theksoi se gazetarët e emisionit po...
 • KUSH VJEN PER DREKE? – EMISIONI 36

  Të ftuar: Floriana Garo dhe Baton Haxhiu...
 • Video/ Garo zbulon çfarë do të bëjë pas lindjes

  Moderatorja Floriana Garo rrëfeu sot në “Kush vjen për drekë”, emocionet e para të shtatzënisë. Garo e përshkroi si emocion mjaft të bukur atë të pritjes së një fëmije, teksa tha se me ardhjen në jetë të vajzës do të fillojë edhe të gatuajë dhe do jetë më e...
 • OPINION – SA TE FORTA JANE GRATE?

  Të ftuar: Arta Dade,  Monika Kryemadhi,  Leonard Solis, Ergys Mertiri, Floriana Garo,  Reila Bozdo,  Reis Cico,  Blendi Salaj Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi, e ftuar në emisioni Opinion ka treguar për nismën e ndërmarrë nga ajo, për mbjelljen e shafranit në vend të kanabisit. Ajo u...
 • Surprizat që shoqëruan 30-vjetorin e Floriana Garos

  Floriana Garo, moderatorja e emisionit “Jo vetëm modë”, ka festuar ditëlindjen e 30-ë para disa ditësh, por mbrëmjen e së shtunës miqtë e saj i kanë bërë një festë surprizë në një nga clubet e kryeqyteti. Moderatorja ka ndarë disa prej momenteve të festës në rrjetet sociale Facebook dhe...
 • OPINION – I LUMTUR ONLINE!

  Të ftuar: Floriana Garo, Aurela Hoxha,  Irena Kita,  Skerdi Faria, Dritan Shakohoxha,  Denata Toce, Blendi Salaj Emisioni Opinion në TV Klan, ka si temë të mbrëmjes; lumturinë online, e vërtetë apo falso.  Gazetari sportiv, Dritan Shakohoxha, ka treguar në studion Opinion, faktin se si arriti të ketë një profil personal...
 • “Jo Vetëm Modë”/ Mjeshtri i orëve që sfidon markat prestigjoze

  Ora, një nga shpikjet më të vjetra të njerëzimit, për shkak të nevojës së vazhdueshme për matjen e kohës. Evolucioni i teknologjisë, por mbi të gjitha i kreativitetit vazhdon edhe sot të njohë dimensione të reja të punimit dhe ndërtimit të saj. Nuk është aspak e lehtë të depërtosh...
 • “Jo Vetëm Modë”/Alkida, vajza që nuk rritet kurrë (Video)

  A ju kujtohet përralla e famshme e “Borëbardhës me 7 Xhuxhat”? Secili prej nesh kthehet në vitet e fëmijërisë kur përmendet ajo, kujtojmë me aq nostalgji burrat shtatshkurtër që ishin personazhet gazmorë e të dashur që nuk mjaftoheshim duke i parë. Por a ndodh kështu kur ndeshemi me një...
 • OPINION – SHQIPTARET DHE MODELI QE ZGJEDHIM!

  Të ftuar: Berat Buzhala, Albatros Rexha, Floriana Garo, Turjan Hyska, Mark Marku, Zefina Hasani, Greta Koçi, Einxhel Shkira, Lidhje të drejtpërdrjetë me Noizy Emisioni Opinion ka si temë të mbrëmjes modelet që zgjedh shoqëria shqiptare dhe kush aktorë socialë kanë më tepër dominancë për t’i krijuar ato. I ftuar...
Emisione