Gani Tozaj

 • Vrasja e Ergys Gjioveshajt, arrestohet një nga autorët

  3 muaj pas vrasjes së Ergys Gjioveshjat në Vlorë dhe plagosjes së tre personave të tjerë në një lokal është arrestuar një nga autoret e dyshuar të kësaj ngjarje. 23 – vjeçari Eljaso Çela është prangosur në pikën kufitare të Kapshticës në Korçë, në tentativë për të hyrë në...
 • Vrasja e Ergys Gjioveshajt në Vlorë, Gjykata le në burg bashkëpunëtorin Gani Tozaj

  Gani Tozaj 19 vjeçari i arrestuar si një nga autorët e dyshuar të vrasjes së Ergys Gjioveshjat në Vlorë të enjten e kaluar është lënë në burg nga gjykata. 19-vjeçari nuk ka deklaruar asnjë gjë në sallë gjatë seancës, por avokati i tij ka pretenduar se nuk ka qënë klineti...
 • Vrasësi mohon njohjen me Gjioveshajn

  Nuk e njihja Ergys Gjioveshajn, gjithçka nisi pas një konflikti banal brenda lokalit. Kështu mësohet të ketë deklaruar Gani Tozaj një nga të arrestuarit për vrasjen e ndodhur në zonën e “ujit të ftohtë” në Vlorë mbrëmjen e së enjtes. 19-vjecari u ka thënë oficereve se viktima ishte afruar pranë...
 • Foto/ Vrasja në Vlorë, arrestohet një nga autorët

  Policia ka zbardhur ngjarjen e cila tronditi qytetin e Vlorës mbrëmjen e datës 20 Prill. Ngjarja ndodhi në një lokal  në lagjen “Ujë i Ftohtë” Vlorë, ku si pasojë e të shtënave me armë zjarri pas një konflikti të çastit humbi jetën një person dhe mbetën të plagosur tre të...
Emisione