gent bejko

  • JO VETEM MODE – EMISIONI 5

    Intervistë me regjisoren Blerta Zeqiri. Filmi shqiptar “Martesa” sjell historinë e dashurisë mes dy meshkujve. Gent Bejko direkt nga Kanadaja ndan eksperiencen hollivudiane si pjesëmarres në filmin “Mother”. Historia e një kampioni. Njihuni me Kristianin, fituesin e titullit në kampionatin kombëtar të Bodybulilding. Modelja Dania Bazaiti propozon veshje dhe...
  • Video/ Gent Bejko flet shqip në filmin hollivudian 

    Gent Bejko prej disa kohësh është zhvendosur në Kanada së bashku me familjen e tij nga ku po përpiqet të ndërtojë një të ardhme më të mirë. “Jo vetëm modë”, bën me dije se Bejko ka hapur një galeri artesh së bashku me disa miq shqiptar ku përveç ekspozimit...
Emisione