Gentjan Kala

  • Shkatërrohet banda e hajdutëve, qëndronin pas dhjetëra grabitjeve

    Policia e Durrësit ka mundur të shkatërrojë një bandë kriminale e cila qëndronte pas dhjetëra vjedhjeve në banesa në lagje të ndryshme të qytetit bregdetar. Dy persona kanë përfunduar në pranga ndërsa dy të tjerë janë shpallur në kërkim. Ata janë Rezart Hyskolli 29 vjeç, dhe Gentjan Kala 30...
  • Tmerri i banesave në kryeqytet, arrestohet 29-vjeçari për 14 vjedhje

    Një 29-vjeçar ka rënë në pranga të policisë së Tiranës, ndërsa ishte bërë tmerri për dhjetëra banorë të kryeqytetit. Gentjan Kala është arrestuar gjatë operacionit të koduar “Çelësi 2”, Policia ka varëtetuar se, i riu i dënuar dhe m ëparë për shitje droge, ka vjedhur në datën 24 prill...
Publicitet
Emisione