Getoar Selimi

  • Vejsiu sqaron pse emri i Getoarit ishte përpara Marinës në ftesën e dasmës

    Dasma e moderatores Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi bëri bujë në rrjetet sociale, teksa shumë e veçantë ka qenë edhe për organizatoren Alketa Vejsiu, e cila e cilëson atë si një ndër punët më të bukura të saj në 5 vite eksperiencë. Por, përveç magjisë pati edhe disa...
  • Foto/ Kurorëzohen Marina Vjollca dhe Getoar Selimi

    Prezantuesja e njohur, Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre disa vjeçare mbrëmjen e së dielës, në një ceremoni magjike me rreth 300 të ftuar. Pas kurorëzimit në bregdetin e Adriatikut në Gjirin e Lalzit, dasma vazhdoi në një tendë rreth 700 metra katror, të...
Emisione