hajrie osmanaj

  • Berisha, mesazh prekës për humbjen e motrës së tij 

    Ish – Kryeministri Sali Berisha ka përcjellë me anë të një postimi në rrjetet sociale lajmin e ndarjes nga jeta të motrës së tij, Hajrie Osmanaj. Ajo ndërroi jetë në moshën 77 – vjeçare, pasi vuante nga një sëmundje. Vetë ish – Kryeministri shprehet se dhimbja dhe pikëllimi nga...
Emisione