Hatice Şendil

 • ‘Mashtrimi’ i Elifit në foto

  Aktorja e dashur turke, Hatce Sendil po përflitet sëfundmi për ‘mashtrimin’ e ndjekësve të saj në rrjetet sociale me anë të fotoshopit. E veshur me një fustan vishnje, aktorja ka dashur të duket më e dobët dhe më elegante pak muaj pas lindjes së fëmijës së saj të parë....
 • Elifi humb njeriun e saj më të shtrenjtë

  Aktorja e njohur turke, Hatice Sendil ka humbur babanë në një aksident.   Babai i aktores së njohur si Elifi e serialit “Një pjesë e imja”, Nevzat Şendil po kalonte nga njëra anë e rrugës në tjetrën me biçikletë elektrike kur është përplasur nga një automjet në AntaljaS 71-vjeçari...
 • Elifi shtrohet në spital  

  Aktorja e dashur Hatice Sendil, e njohur si Elifi e serialit “Një pjesë e imja” është shtruar në spital, ku do të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Media turke raporton se Sendil  është shtruar të martën në Spitalin Amerikan në Stamboll. Muajt e parë të shtatzënisë...
 • Elif e “Një pjesë e imja”, ndër aktoret më të mira në Turqi

  Ajo është aktorja që çdo pasdite vjen me personazhin e Elifit në telenovelën e njohur turke “Një pjesë e imja”, në Televizionin Klan. Por, Hatice Şendil është gjithashtu një ndër aktoret më të njohura dhe më të vlerësuara në Turqi, duke u renditur jo pak herë në listat ku...
Emisione