Horoskopi i dashurisë

  • Horoskopi i Dashurisë 25 Maj 2017

    Dashi – Hëna e re e cila ndodhet në shtëpinë e Binjakëve të lumtur do të vij tek ju në shtëpinë e tretë të dashurisë suaj. Megjithatë sot mund të keni probleme duke u përqëndruar në ndonjë gjë tjetër përveç problemit serioz në marrëdhënien tuaj të dashurisë, duke iu...
  • Horoskopi i dashurisë 22 prill

    Dashi – Marrëdhënia në çift do të jetë në ditën  tuaj më të mirë. Darka do të jetë plot surpriza dhe dhurata. Partneri do iu mbështesë në çdo vendim që do të merrni. Yjet janë në anën tuaj, prandaj mos u ndalni. Demi – Pozicionimi i planetëve do ju...
  • Horoskopi i dashurisë, 21 prill

    Dashi – Lëvizja e trupave qiellorë mund të zbulojë një faj, i cili ishte i fshehur nga një prej partnerëve, megjithatë kjo mund të zgjidhet nëse do të komunikoni me njëri- tjetrin. Kërkoni mendim nga miqtë. Demi –  Edhe nëse jeni të inatosur me partnerin, sot do të keni mundësi...
Emisione