Irena Kita

 • OPINION – TE JESH NE FORME: SPORT, DIETE APO TRAJTIM?

  Të ftuar: Rolina Naço – Dietologe Gjergj Bojaxhi – Aktivist Irena Kita – Aktore Dorina Memo – Instruktore palestre Ermal Hasimja – Petagog Deborah Keçi – Ish notare profesioniste Silvana Mishtaku – Mjeke estetiste   Mbrëmjen e kësaj të mërkure në emisionin ‘Opinion’ po flitet për mbajtjen e trupit...
 • RUDINA – IRENA KITA RREFEN MARREDHENIEN ME TE BIJEN, SOFI; DALLENDYSHE XHAFERRAJ: SI I MBIJETOVA DY HERE KANCERIT!

  Të ftuar: Irena Kita – Juriste dhe fashion blogger dhe vajza e saj 7- vjecare, Sofi Dallëndyshe Xhaferraj – Drejtoreshe e Kopshteve ne Skarapar Vlerën e jetës e kuptojmë më së shumti atëherë kur fati na vendos përballë vdekjes. Kështu ka ndodhur edhe me Dallëndyshe Xhaferrajn, e cila ia...
 • OPINION – SI TE MBETEMI TE RINJ?

  Të ftuar: Klodian Allajbeu, Irena Kita, Lajla Pernaska, Ori Kuçi, Dritan Shakohoxha, Kastriot Islami, Robert Aliaj, Balina Bodinaku Komentatori i sportit, Dritan Shakohoxha në momentin që ka parë një foto të këngëtarit Robert Aliaj në moshën 30-vjeçare, i është drejtuar duke e pyetur me humor: se si mund të...
 • RUDINA – TE REJAT NE JETEN E FLAKA KRELANIT; BRAND “HOUTE COUTURE” NE SHQIPERI!

  Të ftuar: Flaka Krelani – këngëtare Stela Sallaku – Stiliste, Ledon Mendes Dias, CEO – Dizanjeri dhe investitor që do të sjellë në Shqipëri brandin e ri haute couture për meshkuj, nëpërmjet showroom-it më të ri, ‘The Sutebel”, Irena Kita – Juriste, fashion bloger...
 • KUSH VJEN PER DREKE? – EMISIONI 43

  Të ftuar: Irena Kita dhe Ermal Hasimja...
 • Video/ Rrëfehet Irena Kita: Si më bëri për vete bashkëshorti 

  Avokatja Irena Kita zbuloi sot përmes emisionit “Kush vjen për drekë”, në Tv Klan se si e ka bërë për vete bashkëshorti Arvin Kita. Irena tha se fillimisht nuk e dinte se Arvini ishte shef kuzhine, por e ka marrë vesh vetëm një javë pasi kishin filluar të dilnin...
 • RUDINA – IRENA KITA PREZANTON MOTREN; OSMAN MULA!

  Të ftuar: Irena Kita, Juriste & Fashion Blogere dhe Albana Dimushi – Administratore, agjensise imobilire “Rexhina” (motra e Irena Kitës) Osman Mula- Instumentist, kompozitor dhe regjisor, Mjeshtër i Madh  ...
 • Video/ Irena Kita dhe motra e saj përloten në emision “live”

  Blogerja, Irena Kita ka qenë sot e ftuar në “Rudina” bashkë me motrën e saj të  madhe Albana Dimushi. Kita ka treguar mardhënien me dy motrat, një prej të cilave jeton në Itali, Joana.  Mes emocionesh teksa flisnin për njëra-tjetrën, në emision është shfaqur një videomesazh nga Joana e...
 • OPINION – TE BUKURA DHE TE SUKSESSHME!

  Të ftuar: Armina Mevlani, Blerina Gjylameti, Irena Kita, Marcela Lati, Valbona Selimllari, Silvi Caka, Monika Lubonja, Lediana Fratari Teksa sonte në emisionin “Opinion” është duke u diskutuar për femrat e bukura dhe të suksesshme, me një panel prej 8 tetë figurash të cilat janë të njohura për publikun, ka...
 • RUDINA – AVENTURA E RE E GJERGJ LEKES; HISTORIA E IRENA DHE ARVIN KITA!

  Të ftuar: Gjergji Leka – Kantautor Irena dhe Arvin Kita...
 • OPINION – I LUMTUR ONLINE!

  Të ftuar: Floriana Garo, Aurela Hoxha,  Irena Kita,  Skerdi Faria, Dritan Shakohoxha,  Denata Toce, Blendi Salaj Emisioni Opinion në TV Klan, ka si temë të mbrëmjes; lumturinë online, e vërtetë apo falso.  Gazetari sportiv, Dritan Shakohoxha, ka treguar në studion Opinion, faktin se si arriti të ketë një profil personal...
 • RUDINA – “QUIZ”, STILI I VJESHTES DHE “ALAR BAND”

  Të ftuar: Anila Konomi – Stiliste Irena Kita – Avokate, blogger Stela Sallaku – Stiliste Xhieldo Hyseni – Solist Renato Kodra – Firzarmonike Ardit Serica – Piano, tastierë Remi Shrali – Bateri Aldo Meta – Violinë...
Emisione