JARL ALE DE BASSEVILLE

  • Video/ A do ta lejojë Edi Rama ‘Principatën e Libofshës’?

    Princi Jarl Ale de Basseville ishte sot i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”, në Tv Klan. Prej kohësh Ale de Basseville përflitet në mediat shqiptare për krijimin e një Principate në Libofshë. Por sot, Princi u përball me analistin Artur Zheji lidhur me këtë çështje. “Është gjithmonë e mundur...
  • ZONE E LIRE – EMISIONI 562

    HENRI CILI, ILIR KULLA – Kriza politike / Kush tërhiqet i pari: Rama, Meta apo Basha?   ANXHELA PERISTERI, AUREL THELLIMI – Muzikë / Anxhela dhe Aureli iu vjen me ‘qesh’ Intervista: “NJERIU QË QESH”   KLODIANA SHALA – Sport / Klodiana që më mban në formë Intervista: “ME HAPIN...
Emisione