Juli Xhokaxhi

 • KUSH VJEN PER DREKE? – EMISIONI 151

  Të ftuar: Juli Xhokaxhi dhe Senada Jaho ...
 • OPINION – MONIKA KRYEMADHI, Ç’PO NDODH ME LSI-në?

  Të ftuar: Monika Kryemadhi – Kryetare e LSI-së Lorenc Vangjeli – Gazetar Ervis Iljazaj – Drejtor “Mapo” Juli Xhokaxhi – Gazetare “ABC NEWS” Artan Hoxha – President “Tirana Business Univetsity”   Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, është shprehur se çizmja e hedhur kundrejt kryeministrit Edi Rama në Kuvendin e Shqipërisë,...
 • OPINION – SAIMIR TAHIRI!

  Të ftuar: Saimir Tahiri, Juli Xhokaxhi, Lorenc Vangjeli Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka mbërritur në ambientet e televizionit Klan duke qënë në emisionin “Opinion” për të folur për përgjimet, akuzat dhe hetimet ndaj tij. Kjo është hera e parë që Saimir Tahiri do të shfaqet në një intervistë televizive përball...
 • OPINION – ERION VELIAJ PERGJIGJET PER TIRANEN!

  I ftuar: Erion Veliaj, Juli Xhokaxhi, Robert Rakipllari Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka deklaruar se bashkia nuk ka asnjë lidhje me projektin që parashikon ndërtimin e rrugës dhe zgjerimin e lumit Lanë, ku për shkak të këtij projekti, rrezikohet shembja e disa shtëpive në zonën e...
 • RUDINA – JULI XHOKAXHI DHE DJALI; PARAGLIDING; NDERHYRJET PER TUMORET!

  Të ftuar: Juli Xhokaxhi- Gazetare dhe Oren Papa – Student ne degën e infromatikës Anisa Lera – Pilote profesioniste paragliding Mikela Kakeli – Pilote e re paragliding Bledar Kola – Mjek Kirurg, Spitali Amerikan...
 • OPINION – VARESIA NDAJ BIXHOZIT!

  Të ftuar: Akil Pano, Viron Bezhani, Artan Shyti, Juli Xhokaxhi, Mond Harizaj, Aurela Agalliu Pastor Akil Pano, sonte, në studion e emisionit Opinionit, ka theksuar se në 21 vite eksperiencë si pastor në Tiranë, kam trajtuar shumë individë, të cilët vinin nga martesa të thyera dhe familje të shkatërruara...
Emisione