Julian Zyla

  • OPINION – CFARE FSHIHET NE LIBRIN KUNDER TRUMP?

    Të ftuar: Julian Zyla, Agim Nesho, Mirela Milori, Klevis Balliu, Berat Buzhala, Lutfi Dervishi Sonte në emisionin “Opinion” më një panel gazetarësh dhe analistësh është duke u folur për librin i cili ka tronditur botën. Bëhet fjalë për librin e autorit Michael Wolff, “Fire and Fury: Inside the Trump...
  • ZONE E LIRE – EMISIONI 574

    HENRI CILI vs MAJLINDA BREGU Dorëheqja e Lul Bashës. Pro dhe Kundër JULIAN ZYLA, BATON HAXHIU, ARMAND SHKULLAKU Edi Rama i shpartalloi të gjithe. Po tani? MASSIMO LIVOLSI – ‘Solarin’, cel me i sigurt ne bote tani edhe ne Shqiperi GUIDO BASSI – Mjeku ortoped në spitalin Amerikan INGRID...
  • RUDINA – PRESIDENTI I 45-te I SHBA; KRISTI POPA; UDHETIM ME BALONE!

    Të ftuar: Julian Zyla – Ish-Gazetar VOA-s, ekspert komunikimi (me lidhje direkte) Kristi Popa – Kantautor, Mimoza Popa – Soprano lirike, bashkëshortja, Orajan – Djali Uran Qylafku – Administrator “Hot Air Ballon”...
Emisione