Kahraman

 • “Erdhi mrekullia ime. Ndjenja të papërshkrueshme”

  Këngëtari dhe aktori turk, Ozcan Deniz, ka dhënë lajmin e gëzuar të lindjes së fëmijës së tij të parë. “Erdhi Mrekullia ime. Ndjenja të papërshkrueshme”, shkroi Deniz në një postim në rrjetet sociale pak pas mesnate. Lajmin e bukur ai zgjodhi ta japë me një foto prekëse, ku djali...
 • Realizohet ëndrra më e madhe e “Kahramanit”

  E donte shumë një fëmijë dhe nuk ngurronte ta përmendte shumë shpesh në intervista. Aktori turk Ozcan Deniz do të bëhet baba. Lajmi i lumtur për aktorin e njohur si Kahramani i “Një Pjesë e Imja” bëhet i ditur nga gazeta “HaberTurk”, sipas të cilës e dashura e tij...
 • Zbulohet e dashura e re e Kahramanit

    Aktori i njohur turk, Ozcan Deniz, ka nisur një romancë të re pas ndarjes së bujshme nga Buse Narci. “Hurriyet” raporton se e dashura e re e aktorit të njohur për rolin e Kahramanit tek seriali “Një pjesë e imja” është Selin Yagcıoglu, e cila është bërë e...
 • “Ana Tjetër” e Kahramanit

  Kahramani i serialit “Një Pjesë e Imja” vjen siç nuk e keni parë kurrë më parë. “Haberturk” ka publikuar fotot e para të “Ana Tjetër”, një film nga Ozcan Deniz, i cili ndan rolet kryesore me aktoret bukuroshe Meryem Uzerli (e njohur për rolin e sulltaneshës Hurrem) dhe Asli...
 • Këngëtari ia “merr” të dashurën Kahramanit të “Një Pjesë e Imja”

  Këngëtari i famshëm turk, Emre Altug, raportohet se ka nisur një lidhje të re dashurie me Buse Narci, aktore e njohur për historinë e dashurisë me aktorin Ozcan Deniz. Sipas medies turke, 44-vjeçari Ozcan Deniz, i njohur për shqiptarët me rolin e “Kahramanit” në serialin që po transmetohet në...
Emisione