kamioni me dru

 • Video/ Hitparade i absurdit shqiptar

  Si çdo të hënë në emisionin “Stop”, është transmetuar  rubrika “Hitparade i absurdit”.   Janë këto disa nga videot që u shfaqën dhe komentuan në emisionin e sotëm “STOP”, në rubrikën e përjavshme “Hitparade i absurdit shqiptar”.   -Një furrë buke në qytetin e Belshit nxjerr tym, si të ishte një...
 • STOP – EMISIONI 55 (SEZONI 3)

  Hitparade i absurdit! Një furrë buke në qytetin e Belshit nxjerr tym, si të ishte një kaldajë. Në Korcë është bllokuar puseta e ujrave të zeza dhe një qytetar përpiqet ta ndreqë vetë.Një kamion transporton dru, pavarësisht moratoriumit.Një sanitare po pastron xhamat në repartin e pediatrisë në Tiranë,duke dalë...
 • STOP – EMISIONI 222 (SEZONI 2)

  Prerja dhe transporti i druve në kohën e moratoriumit. Në pjesën e parë të emisionit trajtohet moratoriumi i pyjeve dhe lehtësia, me të cilën kamionë me dru zbresin nga Linza, ku dhe janë ngarkuar.Një tjetër video tregon, sesi masakrohen pyjet, pavarësisht ligjit për ndalimin e prerjes së tyre. Skandali,...
 • STOP – EMISIONI 57 (SEZONI 2)

  Moratoriumi i pyjeve në letër, pallati që iu ngjit shtëpisë në Lushnje. Pamje të një kamioni të ngarkuar me dru në Librazhd, tregojnë se moratoriumi i pyjeve ësht vetëm në letër. “Stop” ka udhëtuar drejt Lushnjes, ku një qytetar me emrin Bajram ankohet, se një pallat i ri i...
 • STOP – EMISIONI 26 (SEZONI 2)

  Situata tragji-komike në “Stop” Në këtë puntatë të “Stop” shfaqen disa situata, sa absurde aq edhe qesharake. 2 gomerë që transportohen me një makinë, një varkë me flamurin e PS, një kamion me dru,një makinë që transportohet në portobagazhin e një tricikli dhë një qen që “respekton” semaforin kur...
Emisione