KLEA HUTA

 • RUDINA – KLEA HUTA; TAULANT MONCI; TENDENCAT E SEZONIT!

  Të ftuar: Klea Huta – Prezantuese/ Aktore Taulant Monçi – Profesor muzike në shkollën “Aleks Buda”, në Cërrik Stela Sallaku – Stiliste...
 • Video/ Klea Huta për Elgit Dodën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë…

  Moderatorja dhe aktorja Klea Huta ishte sot e ftuar në emisionin “Rudina”, në Tv Klan, ku nuk i shpëtoi pyetjeve për marrëdhënien e shumëpërfolur me kantautorin Elgit Doda. Huta nuk preferoi të flasë me detaje për marrëdhënien me Dodën, teksa tha se kantautorin e ka vetëm shok. “Unë nuk...
 • KUSH VJEN PER DREKE? – EMISIONI 5

  Të ftuar: Klea Huta dhe Esmeralda Shkjau...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 575

  JONIDA VOKSHI, NERITAN LIÇAJ, AURELA HOXHA, XHINO MUSOLLARI, KLEA HUTA, GENTIAN ZENELAJ, NIADA SALIASI, ERVIN ÇULI, ENXHI ÇUKU, LAERT VASILI Sindikatat e Artistëve Rubrika: Luaj me jetën e tjetrit Loja me letrat e bixhozit Performaca e fundit nga Bramatan Intervista: “Zonë e lirë” Intervista: Pyetësori i Prustit Music Blind...
Emisione