LAERT VASILI

 • KUSH VJEN PER DREKE? – EMISIONI 25

  Të ftuar: Anila Çela dhe Laert Vasili...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 575

  JONIDA VOKSHI, NERITAN LIÇAJ, AURELA HOXHA, XHINO MUSOLLARI, KLEA HUTA, GENTIAN ZENELAJ, NIADA SALIASI, ERVIN ÇULI, ENXHI ÇUKU, LAERT VASILI Sindikatat e Artistëve Rubrika: Luaj me jetën e tjetrit Loja me letrat e bixhozit Performaca e fundit nga Bramatan Intervista: “Zonë e lirë” Intervista: Pyetësori i Prustit Music Blind...
 • Policia: Djegia aksidentale. E pranon edhe aktori

  Vetura e djegur mbrëmjen e të martës, e cila përdorej nga aktori i njohur i teatrit Laert Vasili, dyshohet se është djegur për shkak të një qarku të shkurtër në sistemin elektrik. Një fakt i tillë është pohuar nga specialistët e hetimit të krimeve të komisariatit nr.1, në kryeqytet....
 • E goditën më grusht pas koke, aktori bën denoncim në polici

  Aktori Laert Vasili ka rënë pre e dhunës ditën e djeshme, sapo doli nga banesa e tij. Burime zyrtare të policisë bëjnë të ditur se 42 – vjeçari Vasili ka bërë kallëzim pranë Komisariatit të Policisë Nr 1 në Tiranë. Ai ka deklaruar për blutë e kryeqytetit se në...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 538

  Të ftuar: ROBERT ALIAJ DRAGOT – Shqiponja e thyer ‘naziste’ e Robert Dragot. Ç’dmth? NARD NDOKA – Nard Ndoka: ‘Ja ç’mendoj për Shqiponjën e thyer të Robertit’ Intervista “FLUTURON… FLUTURON… BERTI, NARDI APO BLERINA?” BLERINA BRRAKA – Brraka kendon ‘Kuq e Zi’…për inat të Robertit Intervista “BRRAKA KUQ E...
Publicitet
Emisione