Laura NEzha

 • ZONE E LIRE – EMISIONI 604

  Të ftuar: Marseli dhe Lamar vijne ne “Stil” “Doktori” Ruzhdi Metali: Une shëroj kancerin dhe çdo lloj sëmundje Diku ne Shqipëri/Femijët bëjnë mësim në qell të hapur Në një fshat të Skraparit, procesi mësimor është duke u zhvilluar në kushte shumë të vështira. Nxënësit e fshatit Vendreshë mësojnë në...
 • KUSH VJEN PER DREKE? – EMISIONI 47

  Të ftuar: Laura Nezha dhe Soni K. Elson...
 • RUDINA – SUELA LALA RREFEN HISTORINE E SAJ; LAURA NEZHA; VERSACE 19:69!

  Të ftuar: Suela Lala – Vajza që ka pësuar aksidentin tragik në 23 Qershor të vitit 1997 dhe që prej 20 vitesh jeton në një karrocë me rrota  Laura Nezha – Aktore dhe Këngëtare Malvina Daraku – Perfaqësuese e Versace 19.69...
 • Video/ Laura Nezha flet për marrëdhënien me të dashurin 

  Aktorja dhe këngëtarja, Laura Nezha ishte sot e ftuar në emisionin “Rudina”, në Tv Klan ku rrëfeu historinë e saj të dashurisë. Nezha tha se sot ajo dhe i dashuri i saj biznesmen festojnë përvjetorin e 6-të të marrëdhënies së tyre.  “Ai nuk është pjesë e artit, profili i...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 569

  GJERGJ BOJAXHIU, SHPËTIM NAZARKO – Aktualiteti politik i javës KRESHNIK SPAHIU – Kreshnik Spahiu tërhiqet nga politika KUJTIM PRODANI – Muzike / Kujtim Prodani kerkon ‘lek, lek’ Intervista: “NJË BARIST SI KUJTIM PRODANI” BLEDI KOLA, SEBASTIANO LACITIGNOLA – Shëndeti / Ja të rejat e kirurgjisë në Spitalin Amerikan NAJADA ELMAZI,...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 564

  ROBERT RAKIPLLARI, LORENC VANGJELI A duhet të tërhiqet Opozita pas ultimatumit gjerman? A hyn Basha në zgjedhje nëse Meta hyn pa Ramën në zgjedhje? Përse Opozita nuk e voton Vetingun e Edi Ramës? Kush ka frikë realisht nga Vetingu i Edi Ramës? Çfarë fshihet pas shantazhit të Edi Ramës...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 547

  LAURA NEZHA RENATO MEKOLLI Dy fierakët që fituan “Dance with me 3” BEN BLUSHI Kryeministri, “Libra” dhe zgjedhjet e 2017 sipas Blushit ILIR KULLA Vrasja e ambasadorit rus në Ankara PASTOR AKIL PANO Duke pritur lindjen e Jezusit PËLLUMB REXHAJ Pëllumb Rexhaj, ose “profeti” nga Hasi ARJOL LLUKA “Vampiri”...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 545

  BORA ZEMANI, ALBAN RAMOSAJ, BES BITRAKU, ARNITA BEQIRAJ, RENATO MEKOLLI, LAURA NEZHA, GRETA KOCI, NARD NDOKA, JESSY HENNESSY, DJ VICKY, XUM ALLUSHI, FJOLLA MORINA, ROBERT ALIAJ DRAGOT 12 ‘VIPAT’ E ‘DANCE WITH ME’ – Sonte ‘Talk with me’ në Zonë e Lirë PAPARAZZI TEST Intervista: “DARKA E FUNDIT” Intervista:...
 • Laura Nezha më crazy se Nicky dhe Iggy

  Me crazy se Nicki Minaj dhe Iggy Azalea kështu thotë Laura Nezha në këngën e re, “Luv that” Bukuroshja që ka dalë nga “Gjeniu i Vogël” në Tv Klan po kthehet në një sensacion. Më muzikë nga “Stine Records” Laura Nezha ka treguar se jo vetëm është një aktore e...
Emisione