Marina Vjollca

 • Video/ Manushi tregon cila nga motrat Vjollca është e preferuara e tij 

  Marina Vjollca dhe Edi Manushi kanë bashkëpunuar prej 10 vitesh dhe largimi i saj nga Top Channel bëri bujë. Por, Manushit duket se ende i mungon ish-bashkëprezantuesja. Ai ishte sot i ftuar në emisionin “Kush vjen për drekë” në Tv Klan, ku tha se ende i mungon Marina. “Ka...
 • Video/ “C’est la vie” nis ndryshe natën e Krishtlindjes

  Në këtë mbrëmje Krishtlindjeje, spektakli “C’est la vie” në Tv Klan ka nisur ndryshe nga puntatat e kaluara. Në skenë interpretuan fëmijë nga 12 shtete të botës. Ata janë pjesë e “Tirana International School”, të cilët dhuruan emocione në këtë mbrëmje magjike. “Ces’t la vie” vjen në këtë natë të...
 • “C’est La Vie”/ Marina, xhiro me karrocë me guzhineta

  Spektakli “C’est La Vie” – “Kjo është jeta”, nisi natën e tij të gjashtë mes duartrokitjeve të publikut dhe nën drejtimin e bukuroshes Marina Vjollca. Prezantuesja i kërkoi publikut që të jetë po aq entuziast dhe i gëzuar sa herët e tjera. Çdo natë gara bëhet dhe më e fortë nga konkurrentët. Mbrëmjen...
 • Video/ Amerikanja – Alar Band: Do të puth prap, por…

  Nata e pestë e “C’est La Vie”, nisi me mungesën e mjeshtrit Aleksandër Lalo, mungesë që prezantuesja Marina Vjollca e theksoi që në nisje të spektaklit. Më pas, mbrëmja nisi si gjithnjë me ritëm e sigurisht batuta mes konkurrentëve dhe anëtarëve të jurisë. Performanca mes Eva Alikaj dhe Alar...
 • Video/ “C’est la vie”, natë speciale në kujtim të mjeshtrit Aleksandër Lalo

  Nata e katërt e spektaklit “C’est la vie” në Tv Klan nisi me homazhe në kujtim të kompozitorit brilant Aleksandër Lalo. Kjo mbrëmje ishte shumë e vështirë për moderatoren, Marina Vjollca, por dhe për të gjithë të pranishmit. “Çdo prezantues apo gazetar nëse do të ishte në vendim tim...
 • Mesazhi i ndjerë i Marina Vjollcës pas ndarjes nga jeta të Maestro Lalos

  Prezantuesja e spektaklit “C’est la vie” në Televizionin Klan, Marina Vjollca, ka publikuar një mesazh të ndjerë në rrjetet sociale pas ndarjes nga jeta të kryetarit të jurisë, Aleksandër Lalo. “Miq të dashur, me hidhërim të thellë mësuam ndarjen nga jeta të Maestro Lalos pas një ataku në zemër. Maestro...
 • Video/ Maestro – Marinës: Po s’më ngacmove ti nuk di si të të ngacmoj unë…

  Nuk kanë munguar batutat as në natën e tretë të spektaklit “C’est la vie” në Tv Klan mes maestros Aleksandër Lalo dhe moderatores Marina Vjollca. Kjo e fundit e pyet përse maestro e kundërshton gjithmonë. Marina Vjollca: “Maestro nuk e di pse e ke një dëshirë të madhe të...
 • Video/ Goci i plotëson dëshirën Marinës

  E fundja kush mund t’i rezistojë! Që në nisje të spektaklit “C’est La Vie”, prezantuesja rrezellitëse Marina Vjollca shprehu dëshirën për ta parë në skenë anëtarin e jurisë, Altin Goci duke performuar. Artisti i mirënjohur dhe kaq i dashur për publikun refuzoi, duke thënë se ka kohë në 11...
 • Sezoni i ri në Tv Klan, emrat më të njohur në programet më të ndjekur

  Nga e Hëna në të Diel, sezoni i ri në Televizionin Klan vjen edhe më i përmbushur. Filozofia është që teleshikuesit e brezave dhe shijeve të ndryshme të kenë një dritare më shumë për t’u informuar dhe argëtuar. Prodhimi më i ri “Kush vjen për drekë”. Para se të...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 3 (SEZONI 2)

  E ftuar: Marina Vjollca Emisioni i cili do të moderojë Marina Vjollca në Tv Klan i ka bërë të gjithë kuriozë. Marina tha në “Xing me Ermalin”, se spektakli që do të moderojë ka si synim që pas një jave të lodhshme në fundjavë të vijë vetëm me argëtim....
 • Vejsiu sqaron pse emri i Getoarit ishte përpara Marinës në ftesën e dasmës

  Dasma e moderatores Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi bëri bujë në rrjetet sociale, teksa shumë e veçantë ka qenë edhe për organizatoren Alketa Vejsiu, e cila e cilëson atë si një ndër punët më të bukura të saj në 5 vite eksperiencë. Por, përveç magjisë pati edhe disa...
 • Foto/ Kurorëzohen Marina Vjollca dhe Getoar Selimi

  Prezantuesja e njohur, Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre disa vjeçare mbrëmjen e së dielës, në një ceremoni magjike me rreth 300 të ftuar. Pas kurorëzimit në bregdetin e Adriatikut në Gjirin e Lalzit, dasma vazhdoi në një tendë rreth 700 metra katror, të...
 • Marina Vjollca i bashkohet Tv Klan

  Familjes së madhe të Tv Klan i shtohet një tjetër emër i mirënjohur. Ajo është prezantuesja simpatike Marina Vjollca, e cila do të jetë pjesë e televizionit më të madh kombëtar në Shqipëri sezonin e ardhshëm, që nis në Shtator. Vjollca vjen në ekranin e Tv Klan me një...
Emisione