Mel B

  • Eddie Murphy “nuk ngopet” me fëmijë

    Eddie Murphy do të bëhet baba për të 10-tën herë. Paige Butcher do të sjellë në jetë fëmijën e dytë me aktorin, në dhjetor të këtij viti. Ata janë në një lidhje prej 6 vitesh dhe kanë një vajzë dy vjeç. Eddie ka dhe 9 fëmijë të tjerë, por...
  • Rikthimi i Spice Girls, Victoria Beckham refuzon turneun

    Të gjithë presin me padurim turneun e grupit legjendar “Spice Girls”, i cili do të zhvillohet në gjithë botën dhe  mendohet se do të zgjasë dy vite. Lajmin e ka konfirmuar një prej anëtareve të grupit Mel B, në spaktaklin e talenteve “American’s Got Talent” ku është pjesë e...
  • Lajm i madh për nostalgjikët e “Spice Girls”

    Për të gjithë nostalgjikët e grupit “Spice Girls”, ato të bashkohen. Sipas “the Sun”, 5 vajzat pritet të nxjerrin një album vitin që vjen. Ato do të jenë bashkë në një emision televiziv ku do të flasin për arritjet e tyre, por edhe objektivat. Pas shumë diskutimesh dhe thashethemesh...
Emisione