mykonos

  • Foto/ Emily më e nxehtë se kurrë

    Me një kostum me pika, dekolte të hapur dhe shpinën komplet të zbuluar, Emily Ratajkowski tregon format e saj perfekte. Dhe sigurisht është fundshpina që modelja duket se e shfaq me krenari në foto amatore apo profesionale qofshin. 27-vjeçarja ndodhet në Mykonos të Greqisë bashkë me supermodelenen Gigi Hadid,...
  • Vodhën vilën e milionerëve indianë, arrestohen 4 shqiptarët

    Katër shqiptarë janë arrestuar për disa vjedhje në vilat luksoze në ishullin e Mykonos në Greqi gjatë 20 ditëve të fundit. Sipas policisë greke, në mesin e vilave të grabiturave ishte dhe një në pronësi të 3 milionerëve indianë, ku kishin marrë 20 mijë Euro. Nga hetimet ka rezultuar...
Emisione