Neritan Licaj

 • ZONE E LIRE – EMISIONI 601

  ELTON ILIRJANI – Historia e Eltonit / Dikur luante me kukulla, sot numëron 7 milionë euro Intervista: “PROUD TE BE GAY” GENT ZENELAJ, NERITAN LICAJ, BEN DERHEMI, LUL ZEQJA, LAERT VASILI, ROMIR ZALLA, GENCI FUGA, EMA ANDREA, ANILA BISHA, LULI HOXHA Aktorët apo Edi Rama? Kush e fiton betejën...
 • Video/ Liçaj rrëfen si u njoh me bashkëshorten

  Aktori Neritan Liçaj dhe bashkëshortja e tij Holta Koçi ishin sot të ftuar në emisionin “Kush vjen për drekë”, në Tv Klan. Ndërkohë që gatuanin, aktori ka rrëfyer si u njoh me Holtën teksa pohoi se ishte dashuri me shikim të parë. Liçaj tha se ka parë për herë...
 • KUSH VJEN PER DREKE? – EMISIONI 21

  Të ftuar: Nerital Liçaj dhe Holta Koçi...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 575

  JONIDA VOKSHI, NERITAN LIÇAJ, AURELA HOXHA, XHINO MUSOLLARI, KLEA HUTA, GENTIAN ZENELAJ, NIADA SALIASI, ERVIN ÇULI, ENXHI ÇUKU, LAERT VASILI Sindikatat e Artistëve Rubrika: Luaj me jetën e tjetrit Loja me letrat e bixhozit Performaca e fundit nga Bramatan Intervista: “Zonë e lirë” Intervista: Pyetësori i Prustit Music Blind...
 • Heroi i Neritan Liçaj te “39 Hapat”

  Nuk di të thotë se i sati rol është që luan në teatër, por Richard Hannay në veprën “39 Hapat”  është personazhi që Neritan Liçajn e sprovoi në përgatitjen fizike. Një sprovë e cila mbante edhe peshën e një ndërhyrjeje kirurgjikale në stomak pak ditë para se të niste...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 564

  ROBERT RAKIPLLARI, LORENC VANGJELI A duhet të tërhiqet Opozita pas ultimatumit gjerman? A hyn Basha në zgjedhje nëse Meta hyn pa Ramën në zgjedhje? Përse Opozita nuk e voton Vetingun e Edi Ramës? Kush ka frikë realisht nga Vetingu i Edi Ramës? Çfarë fshihet pas shantazhit të Edi Ramës...
 • RUDINA – LABINOT TAHIRI: SI U MBLODHEN FONDET PER BESIMIN 3-VJECAR DHE SHFAQJA “KUJTESA E UJIT”!

  Të ftuar: Labinot Tahiri – Këngëtar, aktivist Rozi Kostani – Regjisore, Rajmonda Bulku – Aktore/ në rolin e nënës që ka vdekur, Neritan Licaj – Aktor në rolin e të dashurit të njërës nga vajzat (të Merit), Violeta Trebicka-  Aktore/ Në rolin e Merit....
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 533

  Të ftuar: ÇILJETA MARCO GASPAROTI Intervista: “DOKTOR NA MBYTI SILIKONI” Intervista: “CILI’S SMALL BOOBS” DENI (KONÇITA SHQIPTARE) Intervista: “DENI, CONCHITA JONË” HENRI ÇILI – 10 vjet UET Intervista: “10 VJET – 10 PYETJE” ERJON CURRAJ, ELTON KORITARI, SOPOT CAMA – Universiteti Metropolitan Tirana ROZI KOSTANI, RAJMONDA BULKU, OLTA DAKU,...
Emisione