Nje pjese e imja

 • Media publikon fotot e djalit të Kahraman

  Media turke ka publikuar për herë të parë fotot  e Kuzeyt, djalit të aktorit të njohur turk, Ozcan Deniz. Çifti i famshëm i showbizit u fotografua duke shëtitur në shëtitoren e Gocek, në brigjet e detit Egje. Por menjëherë pas fotove nga larg dhe të paqarta të të voglit...
 • Aktorja e “Një Pjesë e Imja” në zi, humbet fëmijën

  Defneja e serialit “Një Pjesë e Imja” mësohet se ka marrë një lajm shumë të hidhur nga mjekët për dështimin e fëmijës në muajin e 4-t të shatzënisë.  Aktorja Begum Kutuk ishte 3.5 muajshe shtatzënë nga bashkëshorti i saj karikaturist, Erdil Yaşaroğlu, me të cilin u martua në vitin...
 • Pritej data e dasmës, aktori i njohur përfundon në spital

  Pak kohë pasi mësoi se do të bëhet baba dhe kur priten lajme të reja lidhur me datën e dasmës, punët me shëndetin nuk po i shkojnë mbarë aktorit të njohur turk Ozcan Deniz. Aktori 45-vjeçar mësohet se ka përfunduar në spital si pasojë e punës intensive. Sipas medias...
 • Realizohet ëndrra më e madhe e “Kahramanit”

  E donte shumë një fëmijë dhe nuk ngurronte ta përmendte shumë shpesh në intervista. Aktori turk Ozcan Deniz do të bëhet baba. Lajmi i lumtur për aktorin e njohur si Kahramani i “Një Pjesë e Imja” bëhet i ditur nga gazeta “HaberTurk”, sipas të cilës e dashura e tij...
 • Elifi humb njeriun e saj më të shtrenjtë

  Aktorja e njohur turke, Hatice Sendil ka humbur babanë në një aksident.   Babai i aktores së njohur si Elifi e serialit “Një pjesë e imja”, Nevzat Şendil po kalonte nga njëra anë e rrugës në tjetrën me biçikletë elektrike kur është përplasur nga një automjet në AntaljaS 71-vjeçari...
 • Elifi shtrohet në spital  

  Aktorja e dashur Hatice Sendil, e njohur si Elifi e serialit “Një pjesë e imja” është shtruar në spital, ku do të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Media turke raporton se Sendil  është shtruar të martën në Spitalin Amerikan në Stamboll. Muajt e parë të shtatzënisë...
 • Pritja e ëmbël e Elifit

  Aktorja turke, Hatice Sendil, po pret me padurim ardhjen në jetë të fëmijës së saj të parë. Aktorja, e njohur në Shqipëri si Elifi e serialit “Një pjesë e imja”, transmetuar në Televizionin Klan, është martuar dy vite më parë me Burak Sagyasar. “HaberTurk” thotë se Sendil është 38-javëshe...
 • Këngëtari ia “merr” të dashurën Kahramanit të “Një Pjesë e Imja”

  Këngëtari i famshëm turk, Emre Altug, raportohet se ka nisur një lidhje të re dashurie me Buse Narci, aktore e njohur për historinë e dashurisë me aktorin Ozcan Deniz. Sipas medies turke, 44-vjeçari Ozcan Deniz, i njohur për shqiptarët me rolin e “Kahramanit” në serialin që po transmetohet në...
 • Elif e “Një pjesë e imja”, ndër aktoret më të mira në Turqi

  Ajo është aktorja që çdo pasdite vjen me personazhin e Elifit në telenovelën e njohur turke “Një pjesë e imja”, në Televizionin Klan. Por, Hatice Şendil është gjithashtu një ndër aktoret më të njohura dhe më të vlerësuara në Turqi, duke u renditur jo pak herë në listat ku...
Emisione