Onur Tuna

  • Merr fund dashuria e madhe

    Çifti i famshëm i aktorëve turq, Seda Guven dhe Onur Tuna, i kanë dhënë fund lidhjes mes tyre.   Vendimi surprizë është marrë nga aktorja bukuroshe Seda Guven, e njohur në Shqipëri për rolin e Valentinës (Tinës) në serialin “Kurt Seiti dhe Sura”, shkuran “HaberTurk”.        Media turke kishte...
Emisione