Orjola Pampuri

 • Bllokuan 4 rrugë për protestë/ Procedohen penalisht Basha, Kryemadhi dhe deputetë të opozitës

  Tre ditë pasi bllokuan për më shumë se dy orë katër akse kryesore rrugore në vend, policia ka proceduar penalisht 57 protestues, mes të cilëve kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha, kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi dhe disa deputetë të opozitës. Protestuesit dhe organizatorët e tubimeve në Vorë, Çermë,...
 • RUDINA – VRASJA E ARIELA MURATIT; RENATO MEKOLLI; “ELEMIS”!

  Të ftuar: Orjola Pampuri – Psikologe dhe deputete e PD, Sparak Koka – Gazetar, Erlis Hereni – Pedagog në Universitetin e Drejtësisë Renato Mekolli – Shef kuzhine “Umami” Glireta Dashi – Estestiste (Nobiss WellNess Center) dhe Fatjona Cuberi – Fizioterapiste(Nobiss WellNess Center)...
 • OPINION – KANDIDATET E RINJ TE 25 QERSHORIT!

  Të ftuar: Floida Kërpaçi, Barbara Doda, Senida Mesi, Almira Xhebulla, Greta Topjana, Orjola Pampuri, Flogerta Beshiraj Kandidatja më e re për deputete në listën e Partisë Demokratike Barbara Doda, ka rrëfyer në emisionin “Opinion” se si u afruam me këtë parti. Doda është vetëm 20 vjeç dhe studion për...
 • RUDINA – AURELA HOXHA; ANGAZHIMI POLITIK I ORJOLA PAMPURIT!

  Të ftuar: Aurela Hoxha – Modele, showgirl Orjola Pampuri – Psikologe, e dytë në Listën e Tiranës për Partinë Demoktartike...
 • RUDINA – DENONCIMI I MESUESIT; NE KEMBE NGA VERMOSHI NE KONISPOL!

  Të ftuar: Firalda Hyka – E ëma e vajzës, 14 vjeçare e cila ka denocuar mësuesin Në Lidhje Direkte: Orjola Pampuri – Psikologe Në Lidhje Direkte: Altin Hazizaj – Drejtor i Qendës për të Drejtat e Fëmijëve në Shqipëri Uran Qylafku – Shef kuzhine, ka bërë udhëtimin në këmbë nga Vermoshi...
 • RUDINA – “ROSE” NGA ROZANA RADI; ENDRI XHAFO; SHUPLAKA PER NJE FEMIJE!

  Të ftuar: Rozana Radi – Këngëtare, Prezantuese Endri Xhafo – Gazetar, autor dhe drejtues i Studio ABC nga Endri XHAFO Orjola Pampuri – Psikologe...
 • RUDINA – “MJAFT MENDUAT, FILLONI TE JETONI” DHE SI TE DALLOJME NJE PRODUKT ORIGJINAL!

  Të ftuar: Orjola Pampuri – Psikologe Elona Varfi – Administratore butikut “Via Anabel”...
 • RUDINA – PRIND PER HERE TE PARE; FILMI “YJET E SE ARDHMES”!

  Të ftuar: Dr.Ibrime Mata – Gjinekologe në spitalin “Hygea” Orjola Pampuri – Psikologe, pedagoge UET Sonila Sopoti – Administratore e rrjetit të dyqaneve “Jaguar” dhe sallonit të fustaneve të nusërisë “Queen Izabelle” në Vlorë Edmond Topi – Regjisor...
 • OPINION – TE VERTETAT E PROSTITUCIONIT!

  Të ftuar: Sevim Arbana, Orjola Pampuri, Mesila Doda, Klodiana Lala, Erion Skendaj, Anila Trimi Legalizimi i prostitucionit në Shqipëri është një temë e hapur në vendin tonë, ku ka një debat nëse duhet ta legalizojmë apo jo. Kjo është edhe tema e bisedës së mbrëmjes në “Opinion”. A e disiplinon...
 • RUDINA – STARTON PAS NJE VITI, “RUDINA”!

  Të ftuar: Leonard Solis – Mjek Grida Duma – Politikane Rezarta Skifteri – Stiliste Albert Dumani – Drejtor programacioni, TV Klan Orjola Pampuri – Psikologe Era Rusi – Këngëtare...
 • OPINION – KRIMET E CMENDURA TE VERES!

  Të ftuar: Ylli Pango, Redi Shehu, Flamur Vezaj, Agron Hysa, Arjana Rreli, Dash Bicaku, Klodian Rrjepaj, Orjola Pampuri Agron Hysa specialist në Drejtorinë e Krimeve të Rënda në Policinë e Shtetit, ka shpjeguar në Opinion të gjithë dinamikën e ngjarjes së Palasës, ku Jorgo Zani masakraoi me hanxhar kushëririn...
Emisione