Orjola Pampuri

 • OPINION – KANDIDATET E RINJ TE 25 QERSHORIT!

  Të ftuar: Floida Kërpaçi, Barbara Doda, Senida Mesi, Almira Xhebulla, Greta Topjana, Orjola Pampuri, Flogerta Beshiraj Kandidatja më e re për deputete në listën e Partisë Demokratike Barbara Doda, ka rrëfyer në emisionin “Opinion” se si u afruam me këtë parti. Doda është vetëm 20 vjeç dhe studion për...
 • RUDINA – AURELA HOXHA; ANGAZHIMI POLITIK I ORJOLA PAMPURIT!

  Të ftuar: Aurela Hoxha – Modele, showgirl Orjola Pampuri – Psikologe, e dytë në Listën e Tiranës për Partinë Demoktartike...
 • RUDINA – DENONCIMI I MESUESIT; NE KEMBE NGA VERMOSHI NE KONISPOL!

  Të ftuar: Firalda Hyka – E ëma e vajzës, 14 vjeçare e cila ka denocuar mësuesin Në Lidhje Direkte: Orjola Pampuri – Psikologe Në Lidhje Direkte: Altin Hazizaj – Drejtor i Qendës për të Drejtat e Fëmijëve në Shqipëri Uran Qylafku – Shef kuzhine, ka bërë udhëtimin në këmbë nga Vermoshi...
 • RUDINA – “ROSE” NGA ROZANA RADI; ENDRI XHAFO; SHUPLAKA PER NJE FEMIJE!

  Të ftuar: Rozana Radi – Këngëtare, Prezantuese Endri Xhafo – Gazetar, autor dhe drejtues i Studio ABC nga Endri XHAFO Orjola Pampuri – Psikologe...
 • RUDINA – “MJAFT MENDUAT, FILLONI TE JETONI” DHE SI TE DALLOJME NJE PRODUKT ORIGJINAL!

  Të ftuar: Orjola Pampuri – Psikologe Elona Varfi – Administratore butikut “Via Anabel”...
 • RUDINA – PRIND PER HERE TE PARE; FILMI “YJET E SE ARDHMES”!

  Të ftuar: Dr.Ibrime Mata – Gjinekologe në spitalin “Hygea” Orjola Pampuri – Psikologe, pedagoge UET Sonila Sopoti – Administratore e rrjetit të dyqaneve “Jaguar” dhe sallonit të fustaneve të nusërisë “Queen Izabelle” në Vlorë Edmond Topi – Regjisor...
 • OPINION – TE VERTETAT E PROSTITUCIONIT!

  Të ftuar: Sevim Arbana, Orjola Pampuri, Mesila Doda, Klodiana Lala, Erion Skendaj, Anila Trimi Legalizimi i prostitucionit në Shqipëri është një temë e hapur në vendin tonë, ku ka një debat nëse duhet ta legalizojmë apo jo. Kjo është edhe tema e bisedës së mbrëmjes në “Opinion”. A e disiplinon...
 • RUDINA – STARTON PAS NJE VITI, “RUDINA”!

  Të ftuar: Leonard Solis – Mjek Grida Duma – Politikane Rezarta Skifteri – Stiliste Albert Dumani – Drejtor programacioni, TV Klan Orjola Pampuri – Psikologe Era Rusi – Këngëtare...
 • OPINION – KRIMET E CMENDURA TE VERES!

  Të ftuar: Ylli Pango, Redi Shehu, Flamur Vezaj, Agron Hysa, Arjana Rreli, Dash Bicaku, Klodian Rrjepaj, Orjola Pampuri Agron Hysa specialist në Drejtorinë e Krimeve të Rënda në Policinë e Shtetit, ka shpjeguar në Opinion të gjithë dinamikën e ngjarjes së Palasës, ku Jorgo Zani masakraoi me hanxhar kushëririn...
Publicitet
Emisione