Ozcan Deniz

  • Zbulohet e dashura e re e Kahramanit

      Aktori i njohur turk, Ozcan Deniz, ka nisur një romancë të re pas ndarjes së bujshme nga Buse Narci. “Hurriyet” raporton se e dashura e re e aktorit të njohur për rolin e Kahramanit tek seriali “Një pjesë e imja” është Selin Yagcıoglu, e cila është bërë e...
  • “Ana Tjetër” e Kahramanit

    Kahramani i serialit “Një Pjesë e Imja” vjen siç nuk e keni parë kurrë më parë. “Haberturk” ka publikuar fotot e para të “Ana Tjetër”, një film nga Ozcan Deniz, i cili ndan rolet kryesore me aktoret bukuroshe Meryem Uzerli (e njohur për rolin e sulltaneshës Hurrem) dhe Asli...
  • Këngëtari ia “merr” të dashurën Kahramanit të “Një Pjesë e Imja”

    Këngëtari i famshëm turk, Emre Altug, raportohet se ka nisur një lidhje të re dashurie me Buse Narci, aktore e njohur për historinë e dashurisë me aktorin Ozcan Deniz. Sipas medies turke, 44-vjeçari Ozcan Deniz, i njohur për shqiptarët me rolin e “Kahramanit” në serialin që po transmetohet në...
Publicitet

Emisione