plagosje

 • Plagosi një person, pranga 33- vjeçarit

  Efektivët e Seksionit për Krimet në Komisariatin e Policisë Sarandë më datë 18.09.2017, kanë bërë të mundur kapjen dhe ndalimin e Kentjon  Ismaili, 33 vjeç, banues në  Sarandë. Ndaj Ismailit Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Sarandë, ka nxjerrë urdhrin e ndalimit si i dyshuar për ngjarjen e ndodhur më datë...
 • Babë e bir plagosin çiftin e bashkëshortëve më thikë

  Më datë 11.09.2017, rreth  orës 21: 00, në numrin e Emergjencave 112, ka ardhur një telefonatë për plagosje me mjete prerëse në rrugën “Shefqet Ndroqi”. Në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet e policisë dhe ambulanca ku nga verifikimi paraprak ka rezultuar se :  Shtetasit G.D., 34 vjeç dhe I.D., 63 vjeç...
 • Të shtëna me armë zjarri në qendër të qytetit, një i plagosur

  Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri mbrëmjen e së mërkurës në Burrel. Ngjarja ndodhi rreth orës 21:00, në një lokal në qendër të qytetit, pas një konflikti të çastit mes dy të rinjve. I lënduar nga kjo ngjarje ka mbetur një 32 – vjeçar me iniciale...
 • Emri/ Ekstradohet nga Italia 46- vjeçari shqiptar i dënuar për plagosje

  Policia italiane ekstradoi nga Milano drejt vendit tonë 46- vjeçarin shqiptarin  Arjanit Dino lindur në Ballsh – Fier. Dino  më datë 12.06.2013, në Ballsh – Fier,  në një lokal ku ka pasur të pranishëm edhe klientë ,  pas një konflikti për motive të dobëta, ka plagosur në këmbë  me...
 • Foto/ Policia jep detaje: Shkëmbim zjarri tek “Komuna e Parisit”, një i plagosur

  Një atentat me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes në një nga rrugët më të populluara të kryeqytetit. Ngjarja ka ndodhur në kryqëzimin e “Komunës së Parisit” në Tiranë. Në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet e policisë dhe ambulanca. Nga hetimet paraprake ka rezultuar se ka pasur një...
 • Sulmi në Zvicër me sharrë elektrike, shqiptari ndihmon policinë

  Liman Kabashi, shqiptari i cili është pronari i një piceri në Thalvil të Cyrihut ka ndihmuar policinë për identifikimin e autorit që plagosi me sharrë elektrike pesë persona, raportojnë mediat zviceriane. “Agresori kaloi para picerisë rreth orës 17.30. Fytyrën e tij e njoha menjëherë dhe mora kontaktova me policinë....
 • Atentati ndaj aktorit te gjimnazi “Partizani”, arrestohet autori dhe bashkëpunëtori i tij

  Policia e Tiranës arrestoi Miklar Tolën, si autorin e plagosjes së aktorit Mishel Manokut, pranë gjimnazit “Partizani”, në rrugën “4 Dëshmorët”, rreth orës 21:10 të së enjtes. 31 – vjeçari Tola, të cilin e shihni në këtë foto, u arrestua nga efektivët Komisariatit Nr.4, në Kombinat, disa orë pas...
 • Tiranë/ 9 të arrestuar në 24 orë

  Gjatë 24 orëve të fundit, Policia e Tiranës ka arrestuar, ndaluar dhe proceduar 20 persona. 9 janë të arrestuarit për vepra të ndryshme penale, ndërsa 1 ishte i shpallur në kërkim. Ndërkohë në gjendje të lirë janë proceduar 9 veta, ndërsa 1 tjetër është shpallur në kërkim. Kështu, një 34...
 • Plagoset me thikë një 34 – vjeçar

  Një 34 – vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë, pas një përplasje të ndodhur të hënën afër zonës së Triportit në Vlorë. Sipas policisë, një konflikt për motive të dobëta ka bërë që rreth orës 19:30, 27 – vjeçari Janaq Karavoqiri dhe K.K, 21 – vjeç të godasin...
 • Video/ Plagosje me armë zjarri në qendër të qytetit

  Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në qendër të qytetit të Shkodrës. Një 42 – vjeçar është qëlluar me armë në lagjen “Perash”, rreth orës 21:30. Gazetari i Tv Klan, Simon Shkreli raporton se i plagosuri është Ilir Hajdari, i njohur ndryshe si Mir Vetlla. Ai...
 • Plagoset me armë zjarri një 22 – vjeçar në Shkodër

  Një i ri ka mbetur i plagosur me armë zjarri këtë të diel në qytetin e Shkodrës. Burime zyrtare sqarojnë se ngjarja në fjalë ka ndodhur rreth orës 18:00 në lagjen Bahçallek, në breg të lumit Buna. Një konflikt i çastit, sipas policisë, është bërë shkak që 22 –...
 • Plagosja e militanti të LSI, Ilir Meta me urgjence drejt Shëngjinit

  Ish- kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Ilir Meta është nisur drejt Shëngjin, pas plagosjes së militantit të saj me armë zjarri. Florian Dushku militanti i LSI, mbeti i plagosur pas një konflikti me simpatizantë të Partisë Socilaliste. Pak më parë doli në një deklaratë për shtyp, dhe nënkryetari...
 • Emrat/ Plagosen në lokal dy persona me armë zjarri

  Krujë- Dy persona janë plagosur mëngjesin e sotëm rreth orës 06: 45, në ambientet e një lokali,  tek një karburant,  në afërsi të stadiumit, pas një konflikti çasti. Sipas burimeve të policisë ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta. Si pasojë kanë mbetur të plagosur me armë zjarri shtetasit...
 • Atentat me armë zjarri në kryeqytet, një i plagosur

  Një i ri është plagosur me armë zjarri pasditen e sotme në kryeqytet. Policia tha se rreth orës 18:20, në rrugën “Xhanfize Keko” në Tiranë, është qëlluar me armë zjarri në këmbë D.Rr. 26 vjeç,  lindur në Tropojë dhe banues në Tiranë. Ai ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Policia tha se...
 • Sherr për pronën, plagoset 26 -vjeçari

  Një konflikt për çështje pronësie mes dy familjeve në Kukës, përfundoi me plagosjen e një personi në fshatin Krenzë të Kukësit. Si të dyshuar policia arrestoi Luan Tërshallën 40 – vjeç, ndërsa shpalli në kërkim vëllain e tij Sahit Tërshalla, 51 vjeç, të dy banues në fshatin Krenzë. Sipas...
 • Vetëplagoset me armë në lokal… arrestohet bashkë me tre të tjerë

  Bledar Ahmetaj ndodhej në lokal, kur qëlloi me armë zjarri dhe përfundoi duke plagosur veten. Ngjarja në fjalë ndodhi gjatë ditës së diel, në një lokal në afërsi të teatrit “Migjeni” në Shkodër. Rreth orës 20:00, policia u njoftua për një person të plagosur që kishte shkuar në spital....
 • Plagosi një burrë, arrestohet e reja e shpallur në kërkim

  Policia e Elbasanit ka arrestuar Manjola Lushnjani, e dënuar për plagosje me dashje në bashkëpunim. 23-vjeçarja, banuese në Elbasan, ishte dënuar në vitin 2014 me 1 vit e 6 muaj burg nga Gjykata e Elbasait. Ajo u shpall fajtor për plagosjen me thikë të një burri në vitin 2013./tvklan.al...
 • Tiranë/ Plagos me armë zjarri dy vëllezër, pranga adoleshentit

  Një 16 – vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë së kryeqytetit pasi plagosi me armë zjarri dy persona. Ngjarja ndodhi rreth orës 16:25, në lagjen Nr.1 të Bathores, në ambientet e një lokali. Të lënduar nga kjo ngjarje kanë mbetur dy vëllezerit A. B. dhe A. B., të...
 • 35 – vjeçari plagos me armë zjarri ish – vjehërrit

  Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth orës 20:40 të mbrëmjes së sotme, në lagjen “5 Shkurti” të Ballshit. Një zënkë mes ish – vjehrrit dhe vjehrrës me ish – dhëndrin të tyre, ka bërë që ky i fundit të marrë armën dhe të qëllojë mbi ta, duke i lënë të...
 • Burri plagos me thikë gruan

  Një grua ka mbetur viktimë e dhunës së bashkëshortit këtë të enjte në Patos. 53 – vjeçari Arben Hoxha goditi me thikë bashkëshorten e tij 52 – vjeçare L.Hoxha. Ajo u dërgua menjëherë drejt spitalit të Fierit, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve, fatmirësisht jashtë rrezikut për jetën. Ngjarja e rëndë...
1 2 3 6
Publicitet
Emisione