Redi Shehu

 • OPINION – PUSHTETI, PARATE DHE KERCENIMI I PUTINIT!

  Të ftuar: Elvina Çela – Lektore UET Redi Shehu – Studiues Blendi Salaj – Gazetar Agim Nesho – Ish-ambasadori i Shqipërisë në OKB   Presidenti rus Vladimir Putin konsiderohet si njeriu më i fuqishëm në botë. Por përse? Në fund të fundit, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, madje edhe Kina,...
 • OPINION – VENDIMI I TRUMP PER JERUZALEMIN, KONFLIKT APO PAQE?

  Të ftuar: Isuf Shehu, Redi Shehu, Mustafa Nano, Fahri Balliu, Artur Zheji, Tomor Alizoti Gazetari Fahri Balliu të hënën duke folur për vendimin e Donald Trump për Jeruzalemin, deklaroi se është një vendim i marrë me vonesë. Balliu u shpreh se Trump e mori 186 vjet me vonesë nga...
 • OPINION – A I PARAGJYKOJME MYSLIMANET?

  Të ftuar: Redi Shehu, Arbana Xharra, Mustafa Nano, Anjeza Xhaferaj, Ergys Mertiri, Elsa Balluri I ftuar në emision “Opinion” studiuesi Redi Shehu është shprehur se paragjykimi për myslimanët ekziston edhe në Shqipëri. Shehu deklaroi se paragjykimi dhe islamofobia janë të lidhura ngushtë bashkë. Sipas tij paragjykimet vijnë sepse njerëzit nuk...
 • Shehu: Elitat kulturore paragjykojnë Islamin, masa popullore jo

  Pas deklaratave të imamit Elvis Naçi për rëndësinë e marrëdhënieve në çift, ka nisur një debat nëse myslimanët shqiptarë janë apo jo të paragjykuar. I ftuar në emisionin “Opinion” të gazetarit Blendi Fevziu në Tv Klan, studiuesi Redi Shehu tha se “paragjykimi i myslimanëve në Shqipëri nuk është në...
 • OPINION – KU INFORMOHEMI TV, APO MEDIA ONLINE?

  Të ftuar: Berat Buzhala, Iris Luarasi, Jonila Godole, Redi Shehu, Mark Marku, Lutfi Dervishi Në emisionin Opinion janë publikuar disa të dhëna tepër domethënëse për informimin e njerëzve në botë dhe në Amerikë. Këto të dhëna kanë treguar se qytetarët amerikanë janë informuar më së shumti për zgjedhjet në televizionet...
 • OPINION – POLITIKE ME FACEBOOK!

  Të ftuar: Iris Luarasi,  Redi Shehu,  Armand Shkullaku,  Lutfi Dervishi,  Grida Duma,  Mark Marku, Berat Buzhala,  Arbi Mazniku Lidhja telefonike me Ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj  Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka folur nëpërmjet një lidhje telefonike në emisionin Opinion në TV Klan në lidhje me arrestimin e tij në...
 • OPINION – ARDHJA E SHEFIT TE CIA-s, RUSIA DHE MAQEDONIA!

  Të ftuar: Ilir Kulla, Baton Haxhiu, Artur Zheji, Redi Shehu, Preç Zogaj, Fatos Klosi Emisioni Opinion në TV Klan ka si temë të mbrëmjes ardhjen e shefit të CIA-s në Tiranë, Rusia dhe Maqedonia. Por në fillim të emisionit, biseda është ndalur në zgjedhjet në Maqedoni. Drejtuesi i emisionit,...
 • OPINION – CFARE PRITET NGA DONALD TRAMP!

  Të ftuar: Delina Fico, Elisa Spiropali, Redi Shehu, Agim Nesho, Kreshnik Collaku, Alfred Lela Donald Trumpi është zgjedhur presidenti i 45 i SHBA-ve, duke mundur kandidatën Hillary Clintonin. Emisioni Opinion në TV Klan ka si temë të mbrëmjes, pikërisht pyetjen; se çfarë pritet nesër nga Trump. I ftuar në...
 • OPINION – KRIMET E CMENDURA TE VERES!

  Të ftuar: Ylli Pango, Redi Shehu, Flamur Vezaj, Agron Hysa, Arjana Rreli, Dash Bicaku, Klodian Rrjepaj, Orjola Pampuri Agron Hysa specialist në Drejtorinë e Krimeve të Rënda në Policinë e Shtetit, ka shpjeguar në Opinion të gjithë dinamikën e ngjarjes së Palasës, ku Jorgo Zani masakraoi me hanxhar kushëririn...
Emisione