“Renco Barbera”

  • Kombëtarja nis përgatitjet për sfidën me Italinë

    Kombëtarja nisi përgatitjet për ndeshjen me Italinë mbrëmjen e së hënës. Grupi nuk ishte i plotë. Odise Roshi, Bekim Balaj dhe Jahmir Hyka pritet të jenë në stërvitje prej të martës. Kapiteni Ansi Agolli dhe Amir Abrashi zhvilluan seancën e parë, por nuk ka asgjë për t’u shqetësuar. Kuqezinjtë...
Emisione