rolla

  • ZONE E LIRE – EMISIONI 574

    HENRI CILI vs MAJLINDA BREGU Dorëheqja e Lul Bashës. Pro dhe Kundër JULIAN ZYLA, BATON HAXHIU, ARMAND SHKULLAKU Edi Rama i shpartalloi të gjithe. Po tani? MASSIMO LIVOLSI – ‘Solarin’, cel me i sigurt ne bote tani edhe ne Shqiperi GUIDO BASSI – Mjeku ortoped në spitalin Amerikan INGRID...
  • Hit-Man & Rolla sjellin “Love”

    “Love” titullohet projekti më i ri muzikor nga Hit-Man & Rolla. Ritëm, ngjyra dhe nota dashurie, kjo këngë premton adrenalinë për ditën tuaj. Me tekst të shkruan nga Rolla dhe muzikë të Hit – Man, dyshja ia ka besuar klipin Maxproducion. Si gjithnjë, dy vëllezërit sjellin projekte krejtësisht të...
Emisione