Rozi Kostani

 • ZONE E LIRE – EMISIONI 603

  FLORIAN MARKU – Mes burgut dhe suksesit, ja historia e Florian Markut! Florian Marku, kick-boxeri shqiptar me ambicie shumë të mëdha, është shumë premtues në këtë sport. Ai është shpallur 6 herë kampion i Greqisë dhe 4 herë kampion bote. Marku ishte sot i ftuar në emisionin “Zonë e...
 • RUDINA – DJE NE 20 VITE OPINION; ROZI KOSTANI; VERSACE 19:69; KRISTI KARKANAQE!

  Të ftuar: Rozi Kostani- Aktore dhe regjisore Malvina Daraku – Përfaqësuese e Versace 19.69 Kristi Karkanaqe – Street artist...
 • RUDINA – LABINOT TAHIRI: SI U MBLODHEN FONDET PER BESIMIN 3-VJECAR DHE SHFAQJA “KUJTESA E UJIT”!

  Të ftuar: Labinot Tahiri – Këngëtar, aktivist Rozi Kostani – Regjisore, Rajmonda Bulku – Aktore/ në rolin e nënës që ka vdekur, Neritan Licaj – Aktor në rolin e të dashurit të njërës nga vajzat (të Merit), Violeta Trebicka-  Aktore/ Në rolin e Merit....
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 533

  Të ftuar: ÇILJETA MARCO GASPAROTI Intervista: “DOKTOR NA MBYTI SILIKONI” Intervista: “CILI’S SMALL BOOBS” DENI (KONÇITA SHQIPTARE) Intervista: “DENI, CONCHITA JONË” HENRI ÇILI – 10 vjet UET Intervista: “10 VJET – 10 PYETJE” ERJON CURRAJ, ELTON KORITARI, SOPOT CAMA – Universiteti Metropolitan Tirana ROZI KOSTANI, RAJMONDA BULKU, OLTA DAKU,...
Emisione