tivar

  • Aksidentohet për vdekje shqiptari në Mal të Zi

    1 i vdekur dhe 6 të plagosur është bilanci i një aksidenti të ndodhur mbrëmjen e së premtes në Tivar të Malit të Zi. Sipas mediave atje, të cilat citojnë burime të policisë, viktimë ka mbetur një 29 – vjeçar nga Tirana, i identifikuar si Enes Rama. Ngjarja e rëndë...
Emisione