unik

  • JO VETEM MODE – EMISIONI 38 (SEZONI 5)

    Një dekadë suksesi për “Ami Event”. Eventi unik i “Geraldina Sposa”....
  • JO VETEM MODE – EMISIONI 22 (SEZONI 5)

    Një vilë unike, një hotel, një restorant dhe një bar i veçantë. Të gjitha këto gjenden në Vila Padam, vendi ideal për të përjetuar momente mbresëlënëse në çdo stinë të vitit. Një guidë për oazin e kënaqësisë në zemër të kryeqytetit....
  • Zbulohen sytë më unikë në botë! I përkasin një femre…

    Pas më shumë se 25 vitesh kërkime, neuroshkencëtarët në Britaninë e Madhe njoftuan sëfundmi se kanë zbuluar një grua, e cila ka një qelizë ekstra konike, receptori i qelizave që dallon ngjyrat. Kjo do të thotë se, përafërsisht, ajo mund të shohë 99 milionë ngjyra më shumë se ne dhe...
Emisione