Victoria Beckham

 • Thashetheme për divorc, flet çifti Beckham

  Victoria Beckham ka festuar 10 vjetorin si ikonë e modës më revistën Vogue.  Ka kaluar një dekatë që kur stilistja lançoi linjën e saj të veshjeve, e cila solli një ndryshim në botën e modës. Veshjet e saj sot shiten në më shumë se 50 vende të botës. Në...
 • Rikthimi i Spice Girls, Victoria Beckham refuzon turneun

  Të gjithë presin me padurim turneun e grupit legjendar “Spice Girls”, i cili do të zhvillohet në gjithë botën dhe  mendohet se do të zgjasë dy vite. Lajmin e ka konfirmuar një prej anëtareve të grupit Mel B, në spaktaklin e talenteve “American’s Got Talent” ku është pjesë e...
 • Rikthehen Spice Girls

  Ato lanë gjurmë në vitet 90-të me muzikën e tyre. Më shumë se 85 milionë disqet e shitura, i bëjnë Spice Girls një prej grupeve më të dashura të të gjitha kohërave, të muzikës pop. Sot 5 vajzat britanike, janë mbledhur sërish, të gatshme për t’u rikthyer në skenë....
 • Beckham “prish” planet e grupit, nuk do të ketë rikthim të grupit “Space Girls”

  Victoria Beckham nuk pranon të bashkohet me grupin ‘Spice Girls’. Edhe pse pak javë më parë u përhapën  thashetheme se grupi  i vajzave do të bashkohet, ajo nuk do të jetë pjesë. Mëngjesin e sotëm ka thënë se nuk do të ketë një  bashkim të paktën nga ana e...
 • Lajm i madh për nostalgjikët e “Spice Girls”

  Për të gjithë nostalgjikët e grupit “Spice Girls”, ato të bashkohen. Sipas “the Sun”, 5 vajzat pritet të nxjerrin një album vitin që vjen. Ato do të jenë bashkë në një emision televiziv ku do të flasin për arritjet e tyre, por edhe objektivat. Pas shumë diskutimesh dhe thashethemesh...
 • “Një bluzë për të bërë bamirësi”

  Viktoria Beckham ka zgjedhur që për ditën botërore kundër AIDS të veshë një bluzë me një vizatim të bërë nga vajza e saj Harper. Vetëm një muaj më parë, Victoria udhëtoi në Afrikë, sëbashku me djalin e madh, Brooklyn  për të mbështetur fëmijët me AIDS. Aktualisht ajo është duke...
 • Victoria Beckham i “presin” këmbën

  Victoria Beckham ka pozuar për revistën “Vogue China”, por ajo që ka bërë më shumë bujë është “prerja e këmbës”. Ish-këngëtarja, tashmë stiliste me famë botërore, shfaqet në pozicione të denja për një balerinë. Po këmba e saj e djathtë? Eh… gabimi me “Photoshop”, këmba e saj duket e...
Emisione