YFSF

 • Kompjuteri gabon mbledhjen e pikëve, fituese e YFSF shpallet Beatrix Ramosaj

  Kur varesh nga teknologjia bëhen dhe gabime si ky që ndodhi sonte; në një transmetim direkt mund të ndodhin të gjitha. Fituesja e patentës është në të vërtetë Beatriks Ramosaj sipas votimit të jurisë dhe konkurrentëve. Kompjuteri nxori gabimisht në fund të programit, emrin e Valon Shehut si fitues...
 • Gjysmëfinalja e “YFSF”, kupën e rrëmbeu Arinda Gjoni

  Startoi mbrëmjen e së hënës nata gjysmëfinalja e spektaklit “YFSF”, e cila do të sjellë finalen e shumë pritur ku do të zgjidhë dhe fituesin e sezonit të dytë të kësaj patente të gjigantit Endemol. E hëna tashme i përket atyre, yjeve botërore e shqiptar. Herion Mustafarai me Mike...
 • Arlinda merr kupën e mbrëmjes në YFSF

  Ora 20.15 si gjithnjë në frekuencat e Televizionit Klan sjell edhe këtë nata “Your Face Sounds Familiar”. Si çdo herë performancat e këngëtarëve të këtij kasti ngjallën kuriozitet për shikuesit. Startoi Beatriks Ramosaj me Bruno Mars, e cila ishte kthyer totalisht në personazhin që interpretonte. Shpat Kasapi solli Tarkanin...
 • Përfundoi nata e 7-të e spektaklit “Your Face Sounds Familiar”

  Ky është seriali i sfidave të transformimit të artisteve në të tjera figura të njohura të muzikës shqiptare dhe ndërkombëtare. Arinda Gjoni sfida e parë e natës në rockstarin Bon Jovi. Për të vijuar me Flaka Krelanin, e cila solli Lauren Hill yllin e muzikës pop me kolazhin e...
Emisione