zhduket

 • Zhduket në rrethana misterioze këngëtari

  Një këngëtar gjerman është zhdukur në brigjet e Kanadasë, pasi është hedhur nga bordi i anijes në të cilën po shëtiste. Sipas mediave gjermane, Daniel Kueblboeck rezulton i humbur që prej mëngjesit të së dielës kur u pa për herë të fundit në Newfoundland, Kanada. Roja bregdetare është duke...
 • Zhduket në rrethana misterioze 19-vjeçarja

  Një studente 19-vjeçare në Universitetin e Kentucky është zhdukur mbrëmjen e së shtunës në Izrael, pak ditë para se programi i saj veror të përfundonte. TeNiya Nora Jones dhe dy studentë të tjerë u nisën për të notuar në Mesdhe pak pas mesnatës, kur u përballën me rrymat e...
 • “Zhduket” në Alpet Zvicerane një nga njerëzit më të pasur të Gjermanisë

  Ekipet e shpëtimit po kërkojnë një nga njerëzit më të pasur të Gjermanisë, i cili ka humbur, pasi kishte shkuar për ski në malin Matterhorn, në Alpet Zviceriane, fundjavën e kaluar. Karl-Erivan Haub, trashëgimtar i një zinxhiri supermarketesh Tengelmann, nuk u kthye më. Një zëdhënës i Tengelmann konfirmoi të mërkurën se kanë...
 • Zhduket 54- vjeçari pas kthimit nga Athina

  Nga Holanda ka ardhur në Patos për të gjetur babain e tij të zhdukur. Erges Goxhaj  u njoftua nga familjarët e tij që kur 54-vjeçari Nazmi Goxhaj shkëputi kontaktet 10 ditë më parë. I riu nuk beson që i ati i tij nuk ka vrarë veten. Goxhaj ishte kthyer...
 • Gjenden sende personale të avokatit të zhdukur

  Mbetet mister zhdukja e avokatit Besnik Muço, ngjarje e denoncuar 10 ditë më parë nga bashkëshortja e tij Rajmonda në Itali dhe i vëllai Viktor Muço në Shqipëri. Mëngjesin e së martës policia gjeti në tragetin e linjës Bari- Durrës, sende personale të tij. Ato janë një çantë të...
 • Zhduket avokati Besnik Muço

  Zhduket pa lënë gjurmë avokati Besnik Muço. Ai ishte nisur në datën 2 Nëntor nga porti i Durrësit për të mbërritur në Bari. Prej asaj dite, 54-vjeçari ka humbur kontaktet me bashkëshorten që e priste në Itali. Ishte fillimisht bashkëshortja që bëri denoncimin tek autoritetet italiane për të verifikuar nëse...
 • Zhduket 19-vjeçarja

  Një 19-vjeçare është shpallur e zhdukur dhe dyshohet se ka rënë viktime e trafikimit seksual. Corinna Slusser, 19 vjeç, u pa për herë të fundit në orët e para të mëngjesit të 20 Shtatorit në një motel në Queens, SHBA. Autoritetet policore kanë nisur kërkimet, por janë shprehur se...
 • “Afera seksuale” e Trump, zhduket ish-spiuni që e zbuloi

  Zhduket Christopher Steele, ish- agjenti i M16. 52- vjeçari është autori i raportit sekret kundër presidentit amerikan Donal Trump. Sipas medias britanikë “Daily Mail”, ish-spiuni britanik është zhdukur mënjëherë sapo emri i tij doli në raportin, ku thuhet se Rusia është duke përdorur për të shantazhuar presidentin e sapo...
 • Zhduket 16-vjeçari, nëna kërkon ndihmë për gjetjen e tij

  Durrës – Një 16-vjeçar është larguar nga banesa e tij në drejtim të paditur. Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se po punojnë për gjetjen e 16-vjeçarit me iniciale R.H. Lajmin për zhdukjen e tij e ka bërë të ditur e ëma, K.H 38 vjeçe pas kallëzimit në...
 • Durrës/ Gjendet 9-vjeçari i zhdukur

  Pas denoncimit të bërë në polici dhe apelit në media, burime të Televizionit Klan, bëjnë me dije se 9 vjeçari i zhdukur ditën e djeshme është gjetur shëndoshë e mirë. Brajan Plaku u denoncua i zhdukur që prej orës 18:00 të së mërkurës në Durrës.  Ai ishte parë për herë...
Emisione