FATE TE KRYQEZUARA – EPISODI 193

Serial: 12.02.2017

Xhihan telefonon Ozan. Çfarë kërkon ai prej tij?

Xhandan vazhdon të jetë gjithënjë e më pranë Ozanit.

Harun ndan shqetësimet me hallën e tij. Nga ana tjetër Xhihan përpiqet të gjejë qetësi pranë Aishes.

Në darkën me Ozkanin dhe Kerimanin, Xhansu do të rrëfejë diçka jo të lehtë për t’u kapërdirë.

Deniz ka një surpirzë për Xhansunë. Si do të reagojë ajo?

Dilara kalon netë të gjata plot mankthe, ndërsa Harun gjendet në një situatë pa zgjidhje.

Xhihan merr një goditje të madhe gjatë mbledhjes së bordit.

Dikush do të çohet me urgjencë në spital.

Kategori
FATE TE KRYQEZUARA
0 Komente

Përgjigju

*

*


Emisione