FATE TE KRYQEZUARA – EPISODI 202

Serial: 05.03.2017

Dilara përballet me jo pak situata të pakëndshme për në në kthim. Ajo do të gjejë qetësi vetëm pranë Harunit dhe foshnjës së tyre.

Ozan kthehet në shtëpinë e Xhandan, por gjen në vend të saj vetëm një letër. Çfarë është shkruar në të?

Xhihan dhe Aishe kalojnë kohë sëbashku. Ozan do të vijë aty për të folur me babain e tij. Çfarë do të ndodhë në përballjen mes tyre?

Deniz do të ketë një tjetër surprizë për Xhansunë, duke i kërkuar asaj dorën. Si do të reagojnë pjestarët e familjes kur të mësojnë këtë të vërtetë?

Hazall shtyhet nga xhelozia në veprime të nxituara.

Dilara do të zbulojë një të vërtetë që do ta trondisë.

Kategori
FATE TE KRYQEZUARA
1 Koment
 • endrit
  5 Mars 2017 at 21:06
  Përgjigju

  perse nuk luan seriali sonte a ka mundsi tme tregoni

 • Përgjigju

  *

  *