FATE TE KRYQEZUARA – EPISODI 211

Serial: 02.04.2017

Xhansu dhe Xhihan takohen për herë të parë pas kaq shumë kohësh.

Çfarë do të ndodhë në përballjen mes tyre?

Deniz shkon i vetëm në spital. Cili është mendimi që do të japë mjeku për Xhanusnë?

Pasi mëson gjithçka nga e bija, Dilara vendos të takohet me Xhihanin. A do të mundet ajo të zbusë zemrën e tij?

Asuman provokon Harunin kundër Dilarës. A do tja dalë ajo mbanë?

Halla e Harunit do të tronditet nga një lajm që lexon në portalet online.

Deniz detyron Xhansunë të bëjë kontrollet e nevojshme sipas udhëzimeve të mjekut.

 

Kategori
FATE TE KRYQEZUARA
0 Komente

Përgjigju

*

*