FATE TE KRYQEZUARA – EPISODI 251

Serial: 09.07.2017

Dilara dërgohet me urgjencë në spital. Si është gjendja e saj shëndetësore? Gjatë situatës konfuze, dikush vjedh sendet e saj personale.

Cila është lidhja mes Demirit dhe Selmës dhe çfarë kërkon ai prej saj?

Xhihan përpiqet të rregullojë situatën teksa mëson se Ozan di tashmë çdo gjë, por e ka të pamundur të gjejë Dilarën.

Ozan tejet i mërzitur nga e vërteta e hidhur, dëshmon një sjellje agresive.

Demir dhe Hazall do të takohen në një takim pune. Hazall është përballë armikut më të madh të familjes së saj dhe është e vetme.

Cili është dyshimi që do të lindë te Mit’hat?

Kategori
FATE TE KRYQEZUARA
0 Komente

Përgjigju

*

*


Emisione