FATE TE KRYQEZUARA – EPISODI 282

Serial: 08.10.2017

Dilara sjell Ekremin në shtëpi duke e prezantuar te të tërë si babain e saj biologjik.

Xhihan dhe Ozan më në fund rekuperojnë marrëdhënien e tyre.

Cili është lajmi i lumtur që Xhihan sjell për Xhansunë?

Damir ende nuk ka hequr dorë nga Hazalli. Ai do të shfrytëzojë sërish Asuman për të përmbushur planin e tij.

Hazall dhe Damir do të vazhdojnë të shihen në fshehtësi duke kaluar momente romantike sëbashku.

Ozan nga ana tjetër ka vendosur të hakmerret ndaj mikut të tij.

 

Kategori
FATE TE KRYQEZUARA
0 Komente

Përgjigju

*

*


Emisione