Foto-Galeri/ Ja në cilin qytet të Shqipërisë ra borë sot

“Plakat e Prllit” kanë sjellë në vendin tonë kohët e fundit jo vetëm shi por edhe borë.

Zonat malore të Librazhdit janë mbuluar nga bora ndërkohë që është shumë e dëmshme për prodhimet bujqësore të stinës.

Bora ka mbuluar pikën turistike të Fushë Studenit dhe parkun Kombëtar të Shebenik Jabllanicës.

Kategori
AktualitetTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*