Foto/ Ja si duken yjet e “I Vetëm në Shtëpi” 25 vite më vonë

“I Vetëm në Shtëpi” është një prej filmave të papërsëritshëm sepse  nuk mund të gjeni ndonjë tjetër me atmosferë kaq magjike dhe festive.

Ky film komedi është filmuar në fillim të viteve 1990, por ende pëlqehet nga njerëzit anekënd botës.

“Bright Side” sjell mënyrën se si kanë ndryshuar aktorët kryesorë të filmit në harkun kohor të gjysmë shekullit. /tvklan.al

Kategori
FotogaleriLifestyleShowBizTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*


Emisione