Foto/ Ky është i mrekullueshmi iPhone 8

Një numër i madh analistësh besojnë se iPhone 8 do të ketë një ekran të sheshtë dhe jo me anë të kthyera siç është deklaruar deri më tani.

Apple pritet ta hedhë në treg smartphone-in në muajin shtator. Telefoni i një prej markave të më lakmuara nuk do të ketë butonin Home dhe do të ketë një ekran OLED 5.8 inch.

Besohet se iPhone 8 do të ketë një koncept dizenjimi ndryshe nga smartphone-t e mëparshëm të Apple dhe do të jetë mahnitës./tvklan.al

 

 

Kategori
Te funditTë gjithaTeknologji
0 Komente

Përgjigju

*

*