Foto/ Shkrumbohen nga flakët 3 banesa

Një pallat tre katësh dhe dy shtëpi private janë përfshirë nga flakët këtë të enjte, në një lagje të Bajram Currit.

Si pasojë e zjarrit, mësohet se kati i tretë i pallatit është shkrumbuar tërësisht. Edhe dy shtëpitë private thuajse janë shkatërruar plotësisht.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”385″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]Në vendin e ngjarjes shkuar zjarrfikësit, të cilët pas më shumë se një ore vunë nën kontroll flakët. Fatmirësisht, nuk raportohet për dëme në njerëz ndërsa ende nuk dihen shkaqet e rënies së këtij zjarri./tvklan.al

Kategori
FotogaleriKronikeTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*