Foto/ Zjarrfikëset “shpëtojnë” nga djegia kamionin

Një kamion ka marrë flakë në autostradën Tiranë-Durrës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:00, ndërsa është dashur ndërhyrja e forcave zjarrfikëse.

kamioni 3

 
Zjarri ka rënë në kabinën e kamionit me targa italiane dhe nga hetimet e para dyshohet se ka pasur një masë elektrike.  Gjithashtu mësohet se zjarri ka nisur pasi kamioni ka dalë nga parkingu. Fotot janë dërguar nga qytetarët për tvklan.al.

 kamioni 4

Kategori
KallezoTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*