Fotot intime të Ema Watson dhe Amanda Seyfried

Pas disa modeleve të njohura si, Emily Ratajkovski apo Kate Moss, viktimë e hakerimit të materialeve sekrete u bë edhe aktorja britanike Emma Watson dhe ajo amerikane Amanda Seyfried.

Piratët kompjuterikë sulmuan llogaritë private të dy aktoreve, duke vjedhur foto intime të tyre, për t’i publikuar më pas në internet. Në to ylli i Harry Poter shfaqet lakuriq.

Edhe nga Amanda Seyfried, janë vjedhur disa foto lakuriq, madje edhe të momenteve intime me partnerin e saj.

Përfaqësuesit ligjorë të Watson, thanë për mediat se aktorja 26-vjeçare do të nisë një proçedim penal për abuzuesit me privatësinë e saj.

Tv Klan

 

 

Kategori
ShowBizTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione
Të Lidhura

 • Juventus marshon drejt titullit

  Juventus duket se do ta mbyllë sa më shpejt çështjen e titullit. Torinezët fituan përballjen e javës së 33 me Genoan me rezultatin 4 – 0, duke shtuar pikët...
 • Rritet Euro

  Monedha e Euros ka pësuar ndryshime, pas zgjedhjeve presidenciale që u mbajtën në Francë. Bëhet fjalë për rritje të vlerës, më e madhja që nga mesi i Nëntorit të...
 • Fitojnë ekipet e kreut

  Asnjë nga ekipet e kreut nuk dështoi në takimet e javës së 30. Kukësi mbetet i pathyeshëm në këtë kampionat. Skuadra e Ernest Gjokës mundi 4 – 1 Tiranën...
 • Përse duhet ngrënë lëvozhga e vezës

  Business Insider raporton se çdo vit, vetëm në SHBA industria e ushqimit është përgjegjëse për rreth 150 mijë ton humbje të lëvozhgave. Kur vjen puna tek vezët, lëvozhga padyshim që...