Goditen policet arrestohen tre persona

arrestim-pranga

Tre persona të cilët godotën një efektiv të policisë kriminale në një pikë kontrolli në Shkozë të Tiranës, u arrestuan nga efektivët e komisariatit nr.1 Enea Kapo, Skerdi Hyka, dhe Brahim Spahiu, të tre 20 vjeçarë dhe banues në Tiranë, u ndaluan në flagrancë nga blutë e kryeqytetit.

Këta persona rreth orës në rrugën “Ali Shefqeti” në Shkozë i janë bindur urdhërit të punonjësve të policisë kriminale për kontroll. Më pas kanë goditur njërin prej agjentëve të policisë kriminale gjatë kryerjes së detyrës. Ndaj tyre, policia referoi në prokurori procedimin penal për akuzat e “Kundërshtimit dhe goditjes së punonjësit të policisë “.

Tv Klan

Kategori
KronikeTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*
Emisione
Të Lidhura

 • 16251225_1314433185244295_1935887501_o (2)

  I ofroi 2 000 lekë policit, arrestohet shoferi

  Një 44-vjeçar është arrestuar nga Policia e Mallakastrëss pasi i ofroi 2 000 lekë ryshfet punonjësit të policisë me qëllim shmangien e masës administrative. Policia e Qarkut Fier tha...
 • horoskopi

  Horoskopi 23 Janar 2017

  Dashi Shëndeti nuk do të shkëlqejë sot, por gjithsesi mos e ndaloni veten që të llogarisni kohë për t’u argëtuar në mbrëmje. Në dashuri do të shfrytëzoni momentet e...
 • eraa

  18 të vdekur nga stuhia

  Nga stuhitë e fuqishme në gjithë pjesën juglindore të Shteteve të Bashkuara, gjatë ditës së djeshme, janë vrarë të patën 18 persona. Zonat më të goditura janë Georgia dhe...
 • reshje-shiu

  Parashikimi i motit, priten reshje

  Vranësirat do të jenë të pranishme në vendin tonë që në orët e para të mëngjesit, ku në zonat jugore do të gjenerojnë reshje shiu e dëbore në juglindje....