HAKMARRJE – EPISODET 69, 70 NË FOTO

Foto nga episodet 69 dhe 70 të “Hakmarrje”, serial që transmetohet në Televizionin Klan çdo ditë nga e hëna në të premte, në orën 16:05.

Kategori
FotogaleriTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*