I dashuri nuk e pranon Elifin në burg  

I dashuri i ri i aktores turke Tuba Buyukustun, i cili prej rreth një muaji ndodhet në burg, ka refuzuar ta takojë bukuroshen.  

Nuk dua të më shikojë këtu dhe kështu”, ka thënë Umut Evirgen, duke refuzuar takimin me Buyukustun, e cila në Shqipëri njihet si Elifi e “Diamante dhe Dashuri”.

Buyukustun i dha fund martesës disa vjeçare me aktorin Onur Saylak, me të cilin ka edhe dy vajza binjake, më 5 Qershor.

Menjëherë pas ndarjes me Saylak, media turke raportoi se Buyukustun kishte nisur një romancë me biznesmenin Umut Evirgen.

Evrirgen u arrestua më 22 qershor, së bashku me dy truprojat e tij, pasi dhunoi dhe i mori kartën me forcë një fotoreporteri, i cili e kishte fotografuar në park me Tubën.

 Më vonë gjatë ditës së sotme, Evirgen pritet të dalë para gjykatës dhe të njihet me masën ndaj tij. /tvklan.al

Kategori
ShowBizTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*


Emisione